معرفی شرکت دانش بنیان فن آوران سپید جامگان

درمان­های نوین بر پایه فن­آوری­های نوین

همکاری با ما

درصورت تمایل به همکاری، میتوانید عضوی از خانواده بزرگ ما شوید

شرکت دانش بنیان فن آوران سپید جامگان با همت جمعی از نخبگان، دانش آموختگان و صنعتگران این مرز و بوم در سال 1394 با هدف طراحی و تولید دستگاه­های نوین پزشکی شکل گرفت. موسسین این شرکت از نخبگان و مقام­آوران عرصه علمی و پژوهشی کشور هستند  که با بیش از صد اختراع در جشنواره های علمی همچون جشنواره خوارزمی موفق به کسب مقام شده اند. هدف این شرکت در راستای بومی سازی تکنولوژی های نوین و انتقال دانش فنی تولید تجهیزات پزشکی خاص به کشور و تولید محصولاتی بوده است که هم نیازهای مصرفی کشور را برآورده سازد و هم پتانسیل ارز آوری و جلوگیری از خروج ارز به کشور را داشته باشند. این شرکت مفتخر است که به واسطه حضور جمعی از نخبگان علمی دانشگاهی و نیز متخصصین بسیار مجرب صنعت و با بهره مندی از جدیدترین متدها و به کارگیری دانش و تکنولوژی مدرن مطابق با استانداردهای روز دنیا محصولات خود را به پزشکان و متخصصین عرضه نماید تا نهایتا آخرین روش­های درمانی و تجهیزات روز دنیا برای درمان بیماران نیازمند در اختیار آن ها قرار بگیرد.

با لطف و عنایت پروردگار متعال این مجموعه موفق به تولید بیش از 35 محصول دانش بنیان در حوزه پزشکی شده است. تمامی این محصولات از ایده پردازی تا طراحی و تولید توسط مجموعه فن آوران سپید جامگان صورت پذیرفته است.  همواره تحقیق و توسعه محصولات از اولویت های این مجموعه بوده و با این نگرش همواره محصولاتی به روز و قابل رقابت با آخرین فناوری های لبه تکنولوژی، طراحی و تولید کرده است. باتوجه به پژوهش ها و مطالعات انجام شده در خصوص آینده کشور و نیاز به درمانهای نوین بخصوص درمان با سلول های بینادی این مجموعه با موسسات و شرکت های مطرح بین الملی از جمله شبکه جراحی سلول های بنیادی آمریکا، مرکز سلول های بنیادی هلند، خدمات رده سلولی آلمان، شرکت Rocuch سوئیس و همچنین شرکت Medikhan کره برای فراهم کردن امکانات همکاری کرده و نماینده این موسسات و شرکت ها در کشور است. هدف بزرگ و دستیافتی این مجموعه فراهم آوردن بستری برای در دسترس قرار دادن سلول درمانی برای عموم مردم ایران و نیز پیشگامی در عرصه سلولی دنیا است.

این مجموعه با در اختیار داشتن امکانات و تجهیزات لازم از ایده پردازان و متخصصین این حوزه همواره مشتاقانه دعوت به همکاری می نماید.