جراحی

جراحی های خود (OPEN SURGERY) را به صورت HD فیلمبرداری نمایید

باتوجه به نیازهای روز افزون تجهیزات دیجیتال در پزشکی ، به خصوص در اتاق عمل ، استفاده از دوربین جهت عکسبرداری و فیلمبرداری از عمل های انجام شده بسیار محسوس بود که با راهنمایی های استید و تلاش شبانه روزی تیم طراحی و تولید فن آوران سگید جامگان به نتیجه رسید. این سیستم جهت مستند سازی ،آموزش ،تله مدیسین مناسب و ضروروی است . فیلمبرداری از لحظات زایمان کودک که اخیرا خواست بسیاری از خانواده ها است که دوربین های دیجیتال و تجهیزات نور پردازی به دلیل استریل نبودن معمولا اجازه حضور در اتاق عمل را پیدا نمیکنند با دوربینهای هوشمند بدون هیچ مشکلی این نیاز براورده میشود .

فیلم برداری و عکس برداری هوشمند جهت ثبت پروسیجرهایجراحی و عملی به دو صورت FIX CAMERA & HEAD CAMERA

این دوربین با قابلیت فیلمبرداری با کیفیت ۴K و بهره برداری از آخرین تکنولوژی های روز در اتاق عمل امکان ثبت پروسیجرهای مختلف پزشکان در حین عمل را محیا می سازد.

دروبین ضد آب است و دیگر نیازی به محفظه ندارد استفاده از این دوربین بسیار آسان است چرا که تنها با یک فشار کوچک دوربین را شروع به ضبط ویدئویی میکند.فشار طولانی تر دکمه دوربین را روشن میکنو عکس برداری تایم لپس را آغاز میکند و فشار مجدد آن نیز دوربین را خاموش میکند.

برای دسترسی به کنترل ها و تنظیمات بیشتر میتوان دوربین را به نرم افزاری در گوشی های هوشمند یا به دستگاه کنترل از راه دور متصل کرد.

باطری داخل دوربین به وسیله کابل USB  قابل شارژ است  و در هر بار شارژ به دوربین اجازه می دهد تا دو ساعت فیلمبرداری کند .

امکان چرخش خودکار دروبین موجب تصحیح جهت عکس ها و ویدئوها هنگام ضبط میشود بنا براین نیازی نیست نگران قرار گرفتن جهت دوربین باشید.

سازگاری با سیستم عامل های مختلف و و ارتباط بی سیم با نرم افزار

این دوربین با امکان همگام سازی با سیستم عامل های اندروید و IOS  و ویندوز زمینه مشاهده تصاویر را به صورت زنده فراهم می آورد و اشخاص دیگر نیز میتوانند در صورت نیاز در خارج یا داخل اتاق عمل همزمان شاهد عمل جراحی شما باشند و همچنین امکان عکس برداری و ضبط و پخش تصاویر در یارانه یا گوشی همراه و یا تلوزیون متصل به دوربین وجود دارد .

امکان پخشمجدد فیلم در هر زمانی از جراحی از طریق منوی تنظیمات با صفحه لمسی که به  شما این  امکان را  میدهد بر روی دوربین امکاناتی تنظیمات گرافیکی تصویر و فیلم ها و عکس های گرفته شده را ویرایش و یا حذف نماییدو.

دوربین این امکان را میدهد که در هنگام فیلمبرداری فقط با لمس کردن دکمه کنترل از راه دور عکس بگیرید.

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت‌های مورد نیاز علامت گذاری شده‌اند *