photo_2018-08-12_10-22-55

ارتقای سلامت جامعه با اتکا به توانمندی های شرکت های دانش بنیان

مهندس معید دهقانپور موسس و مدیرعامل جوان شرکت دانش بنیان فناوران سپید جامگان در گفت و گو با روابط عمومی و امور بین الملل ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول های بنیادی به معرفی خود و فعالیت‏ های این شرکت پرداخت. وی با بیان اینکه شرکت دانش بنیان فن آوران سپید جامگان با همت جمعی از دانش آموختگان و صنعتگران این مرز و بوم شکل گرفته است. ایده اصلی بوجود آمدن شرکت را طراحی تجهیزات مورد نیاز پزشکان داخل و تولید این محصولات در کشور عنوان نمود.

خوشبختانه این شرکت دانش بنیان با همت و تلاش شبانه روزی در سایه ی حمایت های ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی موفق به تولید بیش از ۳۵ محصول در زمینه تجهیزات پزشکی شده است و تمام محصولات از ایده پردازی تا طراحی و تولید آن توسط مجموعه فن آوران سپید جامگان صورت پذیرفته است. همواره تحقیق و توسعه محصولات از اولویت های این مجموعه بوده و با این نگرش محصولاتی به روز و قابل رقابت با آخرین فناوری های مرز دانش و فناوری، طراحی و تولید کرده است. باتوجه به پژوهش ها و مطالعات انجام شده در خصوص آینده کشور و نیاز به درمانهای نوین بخصوص درمان با سلول های بنیادی این مجموعه با موسسات و شرکت های مطرح بین الملی از جمله شبکه جراحی سلول های بنیادی آمریکا، مرکز سلول های بنیادی هلند، خدمات رده سلولی آلمان، شرکت Roche سوئیس و همچنین شرکت Medikhan کره برای فراهم کردن امکانات همکاری دارد. هدف بزرگ و دستیافتنی این مجموعه فراهم آوردن بستری برای در دسترس قرار دادن درمان های نوین برای عموم مردم ایران و نیز پیشگامی در عرصه فناوری های سلولی دنیا است.

این مجموعه با در اختیار داشتن امکانات و تجهیزات لازم از ایده پردازان و متحصصین این حوزه همواره مشتاقانه دعوت به همکاری می نماید.

منبع : سایت ستاد توسعه علوم و فن آوریهای سلول های بنیادی

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت‌های مورد نیاز علامت گذاری شده‌اند *