WhatsApp-Image-2019-07-13-at-16.50.43-1024x683

سومین سمپوزیوم ” پوست، ترمیم، سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی”

 با همکاری ستاد توسعه علوم و فناوری‌ های سلول‌های بنیادی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و دانشگاه علوم پزشکی ایران در تاریخ ۲۰ تیر ماه ۹۸ در سالن آمفی‌تئاتر دانشکده پرستاری و مامایی، مرکز آموزشی و درمانی شهید مطهری برگزار گردید.

در این سمپوزیوم جناب آقای مهندس دهقانپور مدیر عامل شرکت فن آوران سپیدجامگان  به ایراد سخنرانی در خصوص  روش های نوین ترمیم زخم پرداخت .ایشان به لزوم استفاده از این تکنیک های نوین به همراه روش های مرسوم درمانی برای رسیدن به نتیجه بهتر و بهبود روند ترمیم در بیمارستانهای پوست اشاره کرد.

کارگاه جانبی “ریسل تراپی” در حاشیه سومین سمپوزیوم پوست،ترمیم، سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی در تاریخ ۱۹ تیرماه ۱۳۹۸ در سالن آمفی تئاتر دانشکده پرستاری و مامایی مرکز آموزشی و درمانی شهید مطهری که برگزار کننده این کارگاه شرکت دانش بنیان “فناوران سپیدجامگان”   بود.
دکتر قمری مشاور و مدیر توسعه و تحقیق شرکت در این کارگاه با کمک دستگاه ساخته شده توسط این شرکت، بطور عملی به جداسازی سلولها از پوست پرداخت. این سلول ها برای درمان بیماری های مختلف پوستی مانند ویتیلیگو، سوختگی ها و غیره کاربرد دارد.

همچنین در ادامه کارگاه های جانبی کارگاه نانوفت گفت برگزار گردید محورهایی که در این کارگاه مورد بحث قرار گرفتند شامل “آماده کردن بیمار جهت انجام فرایند لیپوساکشن(استخراج چربی)”، “فرآوری بافت چربی به نانوفت” و “تزریق نانوفت” بودند.
ابتدا دکتر قمری  مزایای استفاده از نانوفت در علم پزشکی و زیبایی، درمان های مختلف و نیز مراقبت های پس از درمان را مطرح کرده و چالش های مختلف این روش را مورد تحلیل قرار داد.در ادامه دکتر فروزش مشاور پزشکی شرکت به صورت عملی مراحل مختلف آماده سازی نمونه ی از پیش تهیه شده را در حضور شرکت کنندگان شرح دادند.

شرکت دانش بنیان فن آوران سپیدجامگان به عنوان شرکت پیشرو در زمینه تولید و بومی سازی تکنیک ها و دستگاههای نوین در حوزه تجهیزات پزشکی میباشد که موفق به کسب افتخارات بسیار زیادی برای این مرزو بوم شده است

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت‌های مورد نیاز علامت گذاری شده‌اند *