مزایای کربوکسی تراپی جوانسازی واژن

مزایای کربوکسی تراپی جوانسازی واژن

یکی از مزایای کربوکسی تراپی جوانسازی واژن است. با گذشت زمان و اثرات افزایش سن، پوست واژن شل و افتاده می شود و خاصیت ارتجاعی خود را از دست می دهد.

زایمان و دوران یائسگی زنان نیز، اغلب با آتروفی بافت اطراف پری نئوم، کاهش کارایی، تورم بافت و کاهش پاسخ به محرک ها، همراه می باشد. علاوه بر اثرات زیبایی کربوکسی تراپی در این ناحیه، پوست واژن نیز کشیده می شود. استفاده از کربوکسی تراپی در جوان سازی واژن، در عملکرد و ظاهر واژن تاثیر می گذارد.


این روش با تزریق ۵ تا ۶ واحد کربن دی اکسید کربن به ناحیه مورد نظر، جهت تحریک و رشد مویرگ های جدید در بافت ها، انجام می شود. کربوکسی تراپی روشی سریع و غیر تهاجمی است و بیمار بلافاصله بعد از درمان، به زندگی عادی خود بر می گردد.


کربوکسی تراپی نه تنها جنبه زیبایی بر واژن دارد، بلکه اثرات مثبتی بر کیفیت رابطه جنسی می گذارد. کربوکسی باعث Rejuvenation یا جوان سازی از طریق بازسازی و افزایش بافت های ناحیه واژن میشود.

به دلیل افزایش گردش خون در ناحیه Lubrication باعث کاهش خشکی و سوزش واژن و افزایش ارگاسم در زنان خواهد شد. این افزایش گردش خون نتایج قابل توجهی در خصوص رفع تیرگی های ناحیه تناسلی زنان در بر داشته است.

کربوکسی تراپی ولووواژینال موجب فرایندهای زیر می شود:

بهبود قوام و عملکرد واژن
افزایش لوبریکاسیون
بهبود ارگاسم و میل جنسی
بهبود زخم و آثار جراحی
افزایش حساسیت در ناحیه کلیتوریس
افزایش ترشح مخاط

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت‌های مورد نیاز علامت گذاری شده‌اند *