thum-25f40236ccba1091668-A_KH6489_83159

مهمترین رویداد حوزه سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی به کار خود پایان داد

دبیر ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول‌های بنیادی معاونت علمی در مراسم اختتامیه دومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی سلولهای بنیادی  و پزشکی باز ساختی گفت: با توجه به پیشرفت‌های صعودی و روزافزون این حوزه ، در صورت بهره گیری از حمایت های لازم، این حوزه پرچمدار ایران در فناوری‌های برتر جهان خواهد شد.

به گزارش ستاد خبری دومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی سلول‌های بنیادی، امیرعلی حمیدیه دبیر ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول‌های بنیادی معاونت علمی در مراسم اختتامیه این جشنواره از استقبال درخور توجه از این رویداد یاد کرد و گفت: به علت استقبال گسترده‌ی شرکت‌کنندگان، ثبت نام این رویداد ۲هفته پس از اعلام فراخوان به علت کثرت مراجعه بسته شد ودر دومین دوره این جشنواره نزدیک به ۳ هزار شرکت کننده حضور داشتند.

وی بیان کرد: این جشنواره شامل استارتاپ ها ، فن‌بازار، جایزه ملی،  برگزاری ۲۰ کارگاه آموزشی همزمان بود. همچنین بخش دانش‌آموزی با حضور بیش از ۱۲۰۰ دانش آموز طی ۳ روز برگزار شد.

معرفی برگزیدگان جشنواره سول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی

در ادامه مراسم اختتامیه این جشنواره برگزیدگان بخش های مختلف معرفی شدند.

معرفی برگزیدگان بخش چالش فناوری

در بخش چالش فناوری نیز با حضور علیرضا دلیری معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه معاونت علمی، امیرعلی حمیدیه دبیر ستاد و ناصر اقدمی دبیر علمی جشنواره، برگزیدگان جوایز خود را دریافت کردند که مهدیه سادات سیدی رتبه دوم این بخش را در چالش هدفمندسازی دریافت کرد. همچنین در بخش چالش کیت مهدی خدابخش و رضا شیرکوهی رتبه دوم را کسب کردند. معید دهقان پور نیز نفر اول بخش چالش کیسه آفرزیس و علی قمری نفر دوم همین بخش بودند که جوایز و لوح تقدیر خود را دریافت کردند.

دومین جشنواره ملی و کنگره بین‌المللی علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی از تاریخ ۲۲ تا ۲۴ تیر ماه ۱۳۹۶ با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در سالن اجلاس سران در حال برگزار شد .

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت‌های مورد نیاز علامت گذاری شده‌اند *